SLP-100W-A Portable Solar Panel
DC5525 to DC7909 output cable
DC7909 to Anderson adapter
DC7909 to XT60 adapter
Related Categories Lighting Power Supplies
Brand: Uniview | Code: SLP-100W-A
APN: 9319499264512 | Supplier Code: SLP-100W-A
At a glance
  • 100W power output
  • 18V voltage output
  • Up to 22.5% conversion efficiency
  • Up to 99% light transmittance